BIO extra panenský řecký olivový olej z městečka Argos na Peloponésu 0,5 l

209 

Olivový olej z cenné odrůdy stromů Koroneiki a Manaki. Koroneiki typická sytě zelenou barvou a chutí čerstvě sbíraných oliv doplňuje Manaki, proslulá příjemnou vůní a unikátním chuťovým aroma. Olej je mechanicky za studena lisovaný, opravdu luxusní, zaručuje nejvyšší kvalitu extra panenského olivového oleje v kategorii BIO. Lze použít v teplé i studené kuchyni.

Jedná se o nejvyšší kvalitu extra panenského olivového oleje v kategorii BIO. Výrobu doprovází pečlivá ruční práce a výrobce je držitelem certifikátu ISO. Lisování je prováděno výhradně tradičními mechanickými postupy za studena.
Olej je vyroben z cenné odrůdy stromů Koroneiki a Manaki. Koroneiki typická sytě zelenou barvou a chutí čerstvě sbíraných oliv doplňuje Manaki, proslulá příjemnou vůní a unikátním chuťovým aroma.
Všechny olivy pochází z olivovníků městečka Argos na Řeckém Peloponésu od lokálně velmi uznávaného výrobce extra panenských olivových olejů Konstantina Kotsopoulose.
Lze použít v teplé i studené kuchyni.

Panenský řecký olivový 2 - venkovskespeciality.czBIO extra panenský řecký olivový olej z městečka Argos na Peloponésu 0,5 l
209 
Přejít nahoru